Душан СІМІЧ: "Повернувся, щоб виступати за "Карпати"

parimatch.com

Цього футболіста вболівальники “Карпат” дуже добре пам’ятають, зокрема завдяки його влучному ударові по воротах запорізького “Металурга” 12 липня 2002 року. Один гол - і три очки було записано до активу львів’ян. Проте невдовзі, після тренерських змін, у клубі вирішили відмовитися від послуг сербського легіонера і відправили його до Кореї. На початку лютого закінчився термін оренди карпатівського футболіста в Азії, і він повернувся до Львова.
- Душане, нарешті ти знову у Львові, в команді, з якою укладав угоду...
- І це мене тішить.
- Кому належала ініціатива відправити тебе в Корею?
- Я думаю, що тренера Івана Ґолаца. Після двох пробних матчів, відіграних за клуб, корейці взяли мене в команду.
- Як називався твій клуб?
- Команда носить назву міста Пусан. Її спонсором є фірма ICONS. На відміну зелено-біліх карпатівських кольорів, там були червоно-білі.
- З яким успіхом виступав в Азії?
- Я задоволений своїми діями. Щодо командних результатів, то вони схожі з карпатівськими. Команда поділила 7-8 місця в турнірній таблиці.
- Хто становив „основу” команди?
- Футболістів було багато, в тому числі й легіонерів (три - з Англії, два - з Колумбії, один - з Норвегії, і Зоран Урумов - з Балкан. Тренер - шотландець Ян Потерфілд - постійно довіряв мені. На моєму рахунку 35 поєдинків, але м’ячів не забивав.
- Чому?
- Тренер поставив мене центральним захисником під номером 3 і просив не переходити центральне коло. Тобто робив акцент на захист.
- Як розігрується першість країни?
- Є чотири групи по 12 команд, потім кращі четвірки змагаються за чемпіонський титул. Але жодна з команд не вилітає. З наступного сезону створять другу лігу і змінять формулу змагань.
- Чи в Кореї триває футбольний бум?
- Так. Чемпіонат світу спричинився до популяризації футболу. Наприклад, на матчі моєї команди приходило по 25-30 тисяч глядачів, хоча квитки там не дешеві. Кожен, хто бажав подивитися гру, повинен був заплатити 15 доларів і більше. Залежно від місця і сектора.
- Футбольні програмки популярні серед колекціонерів?
- Так. Адже на кожну гру випускається чимало друкованої продукції, і вона швидко розходиться серед уболівальників. Але найбільшою популярністю там користуються футбольні інтернет-сторінки.
- Корейська кухня сподобалася?
- Не знаю, я віддавав перевагу європейській.
- Ти знаєш, хто зараз тренує “Карпати”?
- Аякже, Мирон Маркевич. До речі, я знайомий з ним і високо оцінюю його кваліту, тобто фаховість. Щодо “Карпат”, то я знав про всі події, які відбулися після мого від’їзду зі Львова. Сподіваюся, що цього року команда зіграє впевненіше та успішніше.
- Зараз перша команда перебуває в Туреччині. Чи плануєш виїхати туди?
- Все залежить від тренера, а поки що тренуватимуся з другою командою в тренера Степана Юрчишина, з яким також добре знайомий. Також радий, що застав у Львові свого товариша Миколу Іщенка, який готується до матчів у складі молодіжної збірної України.

з.і. “Цього футболіста вболівальники “Карпат” дуже добре пам’ятають, зокрема завдяки його влучному ударові по воротах запорізького “Металурга” 12 липня 2002 року” .... не знаю як хто, а я дійсно запам’ятаю цей гол на все життя. Переддень матчу ( 11липня) родився мій син, відповідно на стадіо пили ми кріпко за здоров’я малюка, і хтось сказав що ім’я треба дати майбутньому футболісту, того гравця, котрий першим заб’є гол у цьому матчі, всі дружно підтримали ідею. Але коли забив Душан..... після короткої паузи зареготали всі, єхидно дивлячись в сторону молодого батька:)), хоча Душан Вікторович – звучало б не погано:)))))

VictorM
Олександр ПАУК, газ."Карпати"
Источник: ПРО ФУТБОЛ

Если вы заметили ошибку в тексте, сообщите нам, выделив ошибку и нажав CTRL-ENTER
Спасибо!

0 комментариев

Вы должны быть зарегистрированы, чтобы оставить комментарий

Новости партнеров


Интересные факты
Loading...

Новости партнеров
Загрузка...