Украина Видео Эксклюзив

"Шахтер" - "Десна". Видео. УПЛ 19-й тур

parimatch.com

"Шахтер" - "Десна" 1:0

Голы: Марлос, 94

 

Источник: ПРО ФУТБОЛ

Если вы заметили ошибку в тексте, сообщите нам, выделив ошибку и нажав CTRL-ENTER
Спасибо!

Загрузка...

6 комментариев

Вы должны быть зарегистрированы, чтобы оставить комментарий
avatar
Много раз пересматривал момент когда Десна забила… я не могу понять чем или кем руководствовался судья отменяя чистейший гол .
avatar
Посмотри Цыганыка, ваш Авторитетный человек, сказал офсайд))
avatar
Мнение Цыганыка было бы противоположным, если бы Десна не претендовала на второе место.
Комментарий отредактирован 2020-02-24 13:51:16 пользователем mocker
avatar
Арбітр ФІФА Мірослав Ступар:- «Гравець, який вийшов з положення „поза грою“, отримав вигоду, а гравець, від якого відскочив м'яч, свідомо не грав у нього. Це написано в Правилі 11. Цим асистенти VAR і керувалися»
avatar
Комітет арбітрів УАФ розтлумачив факти застосування ВАА (VAR) у матчі 19 туру УПЛ «Шахтар» — «Десна» — На 59 хв зазначеного матчу командою гостей було забито гол. У відповідності до Протоколу IAAP, ВАА здійснив обов'язкову перевірку із використанням відповідного наявного відеоматеріалу. Арбітром ВАА та Помічником ВАА були зафіксовані два положення «поза грою», які стались одне за одним, з боку нападників команди гостей. 1) В момент удару по воротам з боку футболіста гостей його партнер по команді, який отримав м'яч після рикошету, а не після навмисної гри, знаходився у положенні «поза грою» і тому таке положення поза грою є таким, що заслуговує покарання за отримання неправомірної вигоди в результаті перебування у такому положенні. 2) Гравець гостей, який отримав передачу пробиває по воротам, але на траєкторії польоту м'яча перебуває ще один його партнер по команді, який здійснює неправомірне втручання шляхом перекриття лінії огляду воротаря господарів. Це бу активний офсайд.
avatar
laizer, не смеши  все эти так званые «авторитетные люди» не что иное как продажные шлюхи

Новости партнеров


Интересные факты

Новости партнеров
Загрузка...