+11.45
Рейтинг
0.99
Сила

VoValdo

За що насправді покарали Україну ФОТО


Отже, як ми бачимо на фото ( згідно матеріалів FARE наданих UEFA) присутня людина дуже сжожа на Гітлера. Фото нечітке але видно, що це людина в мундирі, як у Гітлера з пов'язкою на руці, що нагадує свастику.

FARE не виключає також, що ця людина
Читать дальше →

Всім відвідувачам сайту!

Всім привіт!
До написання цього топіку спонукало ну вже занадто засмічений останнім часом сайт profootball.ua коментами з нецензурними словами та відверто хамьскими та непристойними особистими коментарями в новинах.
Хочеться побажати всім більше
Читать дальше →

Оновлення сайту!

Всім привіт!
Хочу всіх прихильників сайту «ПроФутбол» привітати з оновленням сайту та з отриманням додаткової можливості спілкування для нас, користувачів!
Варто подякувати та привітати з оновленням і головного «мозку» сайту — Савченко Сергія (знаючи скільки сил та часу вкладено в новий сайт — це не зайве) та побажати не зупинятися на досягнутому та побільше відвідувачів!
Стосовно «незручності» нового сайту та інших тимчасових траблів, гадаю всі ми зможемо оцінити новий дизайн та нові можливості сайту трохи звикнувши до новинки та усвідомивши, що НОВЕ — це все-таки краще за старе. Думаю не в останню чергу в жертву певній оригінальності старої версії «ПроФутболу» на зміну прийшла оновлена версія — більш актуальна та інформативна — така, що відповідає сучасним вимогам футбольного інформативного інтернет-ринку.
Особисто користуюся сайтом з лютого 2005-го року і на моїй пам’яті — це другий «рестайлинг» і думаю ця версія дійсно стане реальним конкурентом більш відомим футбольним інтернет-сайтам!

З повагою, VoValdo.